DW Servis - spolehlivý autoservis

DW Servis, s.r.o. je servisní automobilové centrum s hlavním zaměřením na koncerny PSA Group (Peugeot, Citroen) a Volkswagen Group (Škoda, VW, Audi, Seat) osobních a lehkých užitkových vozů. Již 12 let poskytujeme svým zákazníkům širokou nabídku servisuslužeb. Naše moderně vybudované zázemí slouží k plnému uspokojení potřeb zákazníků.

Více o firmě

Komplexní služby a poradenství

Naše společnost byla založena již v roce 1995, kdy začala na profesionální úrovni rozvíjet svoji mnohaletou praxi na většině vozidel různých světových producentů v malém autoservisu v Průhonické ulici v Praze 10. Tyto prostory se ukázaly s ohledem na jejich velikost a umístění nevyhovující a tak jsme se tedy začátkem roku 2007 přestěhovali do komplexu jedné z historicky prvních autodílen v Praze nacházející se na adrese Záběhlická 222 v Praze 10, který jsme na vlastní náklady několik měsíců rekonstruovali až do dnešní podoby.

Vysoký standardosobní přístup při poskytování služeb je u nás naprostou samozřejmostí. Poskytujeme provedení oprav pravidelně školenými mechaniky na moderních zařízeních přesně podle stanovených postupů a za použití vhodných náhradních dílů. Jsme schopni svým zákazníkům nabídnout krátké objednací termínykrátké termíny pro vlastní provedení opravy.

Mnohaletá zkušenost a nespočet spokojených zákazníků svědčí o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Kromě nejmodernějších vozidel, které se na našich silnicích pohybují máme rádi také veterány a motocyklový sport.

Hotline: 272660417 (8:00 - 17:00)